dr inż. Tomasz Siwek
Prezes Zarządu
Doktor inżynier nauk technicznych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem w projektach badawczych w obszarze ogniw paliwowych i wodoru. Kierował projektami i pracami badawczo-rozwojowymi m.in. dla PGE, TAURON, Harmann. Autor i współautor ponad 60 publikacji naukowych z dziedziny energetyki i pokrewnych. Od 2018 roku związany zawodowo z HydrogenTech, gdzie pełnił funkcję Kierownika Badań i Rozwoju, następnie od 2023 objął funkcję Prezesa Zarządu.
dr inż. Bartłomiej Lis
Dyrektor ds. technicznych
Doktor nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria chemiczna związany od 10 lat z technologią wodorową i ogniwami paliwowymi. Do HydrogenTech dołączył w 2022 roku jako Starszy Specjalista ds. Rozwoju Materiałów Ogniw Paliwowych, obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora ds. technicznych. Uczestnik projektów naukowo badawczych związanych z systemami zasilania ogniwami paliwowymi PEM, HT-PEM, DC-SOFC. Współautor 20 publikacji naukowych, 2 wzorów użytkowych i patentu.
Łukasz Bereś
Lider obszaru mechaniki
W HydrogenTech odpowiada za rozwój technologii SOFC DFC od strony inżynierii mechanicznej. Odpowiedzialny za prace nad rozwojem stosów ogniw paliwowych, obudów termicznych, układów testowych i produkcyjnych oraz integracją systemów cieplno-przepływowych. Swoje doświadczenie w obszarze technologii wodorowych zdobył w projekcie bolidu zasilanego wodorem HYDRIVE oraz usług konsultingowych w zakresie napędów bazujących na ogniwach PEM. Ukończył studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie z tytułem magistra inżyniera mechanika.
PhD Daniel Chade
Specjalista ds. Testów oraz Badań i Rozwoju
Inżynier, naukowiec z ponad 14-sto letnim doświadczeniem w obszarze ogniw paliwowych i wodoru, specjalizujący się w ogniwach SOFC oraz elektrolizerach alkalicznych. Koordynuje aktywności testowe, zajmuje się rozwojem i utrzymaniem infrastruktury testowej oraz pracami rozwojowymi. Zajmował się projektami wodorowymi w PGE oraz w fińskim startupie Elcogen Oy, gdzie brał udział w rozwoju stosów ogniw SOFC od prototypów do rynkowego produktu. Posiada doktorat z inżynierii elektrycznej University of Strathclyde w Glasow i magistra inżynierii elektrycznej Politechniki Warszawskiej. Współautor publikacji naukowych w obszarze wodoru i ogniw paliwowych.
Jacek Wesół
Lider obszaru automatyki
Odpowiedzialny za automatykę i sterowanie układów testowych oraz prowadzenie prac związanych z kondycjonowaniem energii elektrycznej. Posiada doświadczenie w projektach badawczych i wdrożeniowych w obszarach takich jak sterowniki przemysłowe, układy sterujące pracą ogniwa paliwowego, smart nanotechnologies. Ukończył studia z tytułem magistra inżyniera w dziedzinie automatyki i robotyki.
Marcin Włodarczyk
Inżynier procesu produkcji
Magister inżynier w dziedzinie energetyki odnawialnej i zarządzania energią. Zajmuje się planowaniem, koordynacją i realizacją procesu produkcji ogniw paliwowych SOFC DFC. Swoje doświadczenie na stanowiskach technicznych wykorzystuje optymalizując i rozwijając procesy produkcyjne w HydrogenTech.
Anna Zięba
Inżynier produktu
Inżynier energetyki ze specjalizacją w obszarze układów chłodniczych, grzewczych i wentylacyjnych. Jej rolą jest rozwój procesów produkcyjnych oraz wsparcie w pracach badawczo-rozwojowych ogniw paliwowych i stosów ogniw SOFC DFC. Odpowiedzialna za analizy cieplno-przepływowe w systemach projektowanych w HydrogenTech.
Małgorzata Orlof
Główny specjalista ds. administracji i finansów
Specjalista w zakresie administracji, finansów i planowania z 10-cio letnim doświadczeniem w realizacji projektów.